Zbliża się uroczyste zakończenie projektu Informatyka+

poniedziałek, 3 września 2012

Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki zaprasza nauczycieli i uczniów, którzy uczestniczyli w Projekcie INFORMATYKA+ - ponadregionalny program rozwijania kompetencji uczniów szkół ponadgimnazjalnych w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych (ICT) do wzięcia udziału w konferencji podsumowującej projekt oraz towarzyszących jej Targach Wiedzy Informatyki+.

Podczas tego spotkania dokonamy podsumowania rezultatów projektu, w których Państwo oraz uczniowie również mieli swój udział. Przedstawimy w formie stoisk wystawienniczych osiągnięcia uczniów – finalistów konkursu Szukamy Gwiazd Informatyki oraz spotkamy się z ciekawymi gośćmi, którzy opowiedzą o możliwościach rozwijania edukacji i kariery w zakresie IT.

 

Będzie to również okazja do podzielenia się dobrymi praktykami wypracowanymi w ramach Projektu w zakresie współpracy środowiska akademickiego ze szkołami ponadgimnazjalnymi oraz zaprezentowania nowej inicjatywy będącej kontynuacją działań edukacyjnych Informatyki+ - ogólnopolskiego projektu IT-SZKOŁA. Wśród zaproszonych gości znajdą się również przedstawiciele wydziałów informatycznych uczelni z całego kraju.

Po spotkaniu zaprosimy wszystkich do odwiedzenia ekspozycji Centrum Nauki Kopernik.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji i Targach Wiedzy. Spotkanie odbędzie się 11 września 2012 r. w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

Więcej informacji znajdziecie na:

www.informatykaplus.edu.pl/

Lista szkół

Wydziały Informatyki

Oceny Państwowej Komisji Akredytacyjnej