Warszawskie Dni Informatyki 2013 już niedługo!

środa, 20 marca 2013

W dniach 26-27 marca 2013 roku w  Gmachu Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej odbędzie się czwarta  edycja największej bezpłatnej, studenckiej konferencji w Warszawie dotyczącej branży IT – Warszawskie Dni Informatyki 2013.

Wydarzenie organizowane jest przez koła naukowe z warszawskich uczelni przy wsparciu sponsorów: Asseco Poland i Accenture.

Konferencja jest darmowa, wystarczy zarejestrować się na stronie http://www.warszawskiedniinformatyki.pl, a po zalogowaniu wziąć udział w konkursach z cennymi nagrodami. Jak co roku wśród publiczności zostaną rozlosowane laptop i aparat cyfrowy. Dla wszystkich uczestników przygotowane zostaną pakiety powitalne i mnóstwo gadżetów do wygrania. Tradycyjnie podczas przerwy obiadowej każdy uczestnik konferencji zostanie poczęstowany pizzą.

Ponadto podczas trwania WDI 2013 odbędzie się Giełda Pracy Młodych Profesjonalistów IT,  podczas której każdy otrzyma niepowtarzalną szansę na wzięcie udziału w rekrutacjach prowadzonych przez szereg wystawiających się tam firm. Również w najbliższej edycji Warszawskich Dni Informatyki postanowiono wzbogacić program o warsztaty.

Relacja z konferencji będzie transmitowana na żywo w Internecie co pozwoli osobom zainteresowanym z innych miast, a które nie będą mogły przyjechać do Warszawy, na obejrzenie wszystkich prelekcji.

Polska Wszechnica Informatyczna jest partnerem medialnym Warszawskich Dni Informatyki 2013.

Lista szkół

Wydziały Informatyki

Oceny Państwowej Komisji Akredytacyjnej