Już dziś rusza 7. edycja Microsoft Technology Summit

poniedziałek, 29 października 2012

Eksperci IT z całego świata, pasjonaci nowych technologii, projektanci baz danych, specjaliści od zabezpieczeń, administratorzy sieci i przedstawiciele wielkiego biznesu spotkają się dziś w warszawskim Centrum EXPO XXI. Przez dwa dni będą uczestniczyć w specjalistycznych wykładach, wymieniać się cenną wiedzą, doświadczeniem i kontaktami w ramach Microsoft Technology Summit 2012

MTS to jedna z największych konferencji technologicznych w Polsce. Do udziału w tegorocznej edycji zgłosiło się 300 osób. Będą oni mogli uczestniczyć w pierwszej oficjalnej prezentacji Windows 8 w Polsce, która odbędzie się w trakcie konferencji.

Ponadto czeka na nich 69 sesji w 7 równoległych ścieżkach tematycznych przygotowanych przez 81 prelegentów z Polski i z zagranicy oraz spotkania ze światowej sławy gośćmi specjalnymi. W tym roku są nimi John Craddock zajmujący się projektowaniem i wdrażaniem systemów komputerowych, Paula Januszkiewicz, specjalistka ds. audytu zabezpieczeń IT i testów penetracyjnych oraz David Chappel, autorytet w dziedzinie projektowania architektury IT.

Patronem technologicznym MTS 2012 jest firma Nokia, partnerem złotym Veeam Software. Ponadto konferencję wspierają tacy partnerzy jak Passus, COMBIDATA, Capgemini, Promise, Quest Software, EMC oraz Betacom.

Szczegóły dotyczące MTS 2012 znajdują się na stronie www.mtskonferencja.pl.

Transmisja głównej sesji będzie dostępna na Onet.pl:  http://aka.ms/MTSOnline

Lista szkół

Wydziały Informatyki

Oceny Państwowej Komisji Akredytacyjnej