VIII Forum Usług Szerokopasmowych - dzień 1

Logotyp konferencji
Warszawskie Centrum Expo XXI
Warszawa, Prądzyńskiego 12/14
wtorek, 29 listopada 2011

Forum usług szerokopasmowych to największe na polskim rynku spotkanie branży telekomunikacyjnej i internetowej, mediów i administracji publicznej. Cechuje je zawsze aktualna tematyka i znakomite grono prelegentów. Zapraszamy do publicznej debaty dotyczącej rozwoju rynku szerokopasmowego w Polsce!

Do udziału w forum zapraszamy przedstawicieli triady telekomunikacja - media - sektor publiczny, której efektywny dialog i harmonijna współpraca są warunkiem sine qua non dalszego, optymalnego rozwoju rynku szerokopasmowego w Polsce - zarówno w obszarze kreowania usług, jak i rozwoju infrastruktury. Kwestia budowy tego rynku jest bowiem wspólnym mianownikiem różnorodnych zagadnień i tematów poruszanych w trakcie Forum.

Forum jest realizowane we współpracy z szeregiem partnerów i patronów - zarówno wiodących dostawców technologicznych, operatorów oraz stowarzyszeń i organizacji branżowych, także międzynarodowych, kluczowych izb gospodarczych czy instytucji państwowych.

Tegorocznemu spotkaniu towarzyszy konferencja Krajowego Forum Szerokopasmowego organizowana przez Urząd Komunikacji Elektronicznej w ramach spotkań informacyjno-doradczych projektu nr POIG.07.01.00-00-019/09 pn. "System informacyjny o infrastrukturze szerokopasmowej i portal Polska Szerokopasmowa". Programy obu konferencji są względem siebie komplementarne. Zachęcamy Państwa do aktywnego udziału w obu spotkaniach.

Więcej informacji znajdziecie na:

http://konferencje.computerworld.pl/konferencje/broadband2011/zagadnienia.html

Więcej na ten temat

Konferencje

Lista szkół

Wydziały Informatyki

Oceny Państwowej Komisji Akredytacyjnej