Konferencja PyCon PL 2012

Hotel „Przedwiośnie”
Mąchocice Kapitulne 178, 26-001 Masłów k/Kielc
czwartek, 13 września 2012 - niedziela, 16 września 2012

PyCon PL 2012 to już piąta edycja ogólnopolskiej konferencji z grupy PyCon współorganizowanej przez Polską Grupę Użytkowników Linuksa Oddział Śląsk, Studenckie Koło Naukowe Linuksa i Wolnego Oprogramowania oraz Studenckie Koło Naukowe Inżynierii Programowania i Językowej z Politechniki Śląskiej oraz społeczność i sympatyków języka Python. Celem tego wydarzenia jest integracja środowiska programistów Pythona, jak również środowisk biznesowych zainteresowanych wykorzystaniem tego języka w projektach komercyjnych. Dzięki ciekawym pozycjom w agendzie i przede wszystkim luźnej, weekendowej formule PyCon PL przyciąga co roku sto kilkadziesiąt uczestników, wśród których znaleźć można zarówno profesjonalistów, jak i osoby, które dopiero od niedawna programują w tym języku. Takie spotkanie to też świetna okazja by nawiązać nowe kontakty, odnowić stare, wymienić doświadczenie i podzielić się ze swoimi pomysłami na przyszłość. Jeśli jeszcze nigdy nie byłeś na tego typu konferencji, to zapewniamy, że warto.

czas i miejsce

PyCon PL odbędzie się w dniach od 13 do 16 września 2012 r. w Hotelu „Przedwiośnie” w Mąchocicach Kapitulnych koło Kielc. Więcej na jego temat można znaleźć na stronie hotel.

Koszt udziału i składniki kosztowe

Na ostateczną cenę mają wpływ różne czynniki, m.in. typ akredytacji, termin wpłaty, członkostwo PLUG czy obiad w niedzielę. Dla wpłat wyprzedzających znacznie ostateczny termin zapłaty, przewidzieliśmy zniżki.
Prelegenci dokonują wpłat zgodnie z cennikiem. Rozliczenie zwrotów będzie miało miejsce po konferencji.

Więcej informacji znajdziecie na:

http://pl.pycon.org

Lista szkół

Wydziały Informatyki

Oceny Państwowej Komisji Akredytacyjnej