I edycja Targów Kariera Handlowca IT

Warszawa
sobota, 16 lutego 2013

Targi Kariera Handlowca IT to prestiżowe wydarzenie o charakterze ogólnopolskim, odbywające się cyklicznie, podczas którego wystawcami są najlepsze firmy z branży IT. Poprzez staranną selekcję uczestników, Targi mają charakter zamknięty.

Uczestnicy - wyłącznie doświadczeni specjaliści z zakresu sprzedaży produktów, usług, bądź rozwiązań IT;
Wystawcy - najbardziej znaczące firmy z branży informatycznej.
Podczas wydarzenia odbędą się liczne prezentacje, wykłady merytoryczne, konkursy oraz przerwy kawowe.

Targi Kariery Handlowca IT – wydarzenie, podczas którego najlepsze firmy z branży zaprezentują swoje aktualne oferty pracy. Firmy wystawiające się podczas targów prezentują uczestnikom projekty nad którymi obecnie pracują, plany na przyszłość oraz przedstawiają warunki zatrudnienia. Każda z firm uczestnicząca w targach posiada własne stoisko, co umożliwia uczestnikom bezpośredni kontakt z potencjalnym pracodawcą. Ponadto w ramach targów przygotowaliśmy dla Państwa wiele ciekawych wykładów, które poprowadzone będą przez jednych z najlepszych specjalistów w kraju, tematyka dotyczyć będzie m.in.: negocjacji warunków płacowych, planowania kariery w branży IT, pozyskiwania dotacji unijnych na projekty IT, poruszone zostaną również prawne aspekty świadczenia pracy.

Kariera Handlowca IT to nie tylko przegląd najlepszych ofert pracy to również możliwość podwyższenia kwalifikacji. Uczestnicy tego wydarzenia otrzymają możliwość bezpłatnego udziału w wielu ciekawych szkoleniach. Spośród kilkudziesięciu firm szkoleniowych do udziału w targach wybraliśmy firmy, które w swojej ofercie posiadają najciekawsze kursy. Uczestnicy podczas targów będą mogli poznać szczegółowy plan szkoleń oraz zapisać się na poszczególne kursy. Szczegóły będą przekazane przez przedstawicieli firm szkoleniowych wyłącznie podczas naszych targów.

Bezpłatny udział w targach zapewnia:
– bezpośredni kontakt z przyszłym pracodawcą (dział HR, osoby decyzyjne w nowych projektach)
– prezentacje najnowszych projektów wiodących firm, zajmujących się programowaniem
– udział w specjalistycznych warsztatach oraz wykładach merytorycznych
– materiały targowe – katalog targowy, teczki firmowe, magazyny branżowe
– atrakcyjne nagrody ufundowane przez wystawców
– kawowy catering

Warunkiem uczestnictwa w Targach Kariera Handlowca IT jest kontakt z organizatorem oraz zgłoszenie poprzez formularz – kwalifikowana rejestracja. Z powodu ograniczonej liczby miejsc, prosimy o jak najwcześniejsze nadsyłanie zgłoszeń.

Polska Wszechnica Informatyczna jest patronem medialnym targów.

Lista szkół

Wydziały Informatyki

Oceny Państwowej Komisji Akredytacyjnej