Jesień Linuksowa 2012

Hotel „Przedwiośnie”
Mąchocice Kapitulne 178, 26-001 Masłów k/Kielc
piątek, 12 października 2012 - poniedziałek, 15 października 2012

Jesień Linuksowa to spotkanie towarzysko-naukowe skupiające miłośników Wolnego Oprogramowania i GNU/Linuksa, organizowane przez zarząd stowarzyszenia Polska Grupa Użytkowników Linuxa (PLUG).
W programie znajdują się zarówno oficjalne prelekcje, półoficjalne dyskusje panelowe, a także towarzyskie spotkania i elementy rozrywkowe. Celem konferencji jest stworzenie warunków do spotkania się ludzi związanych ze środowiskiem Wolnego Oprogramowania, umożliwienie im nawiązania kontaktów, wymiany doświadczeń, pomysłów i planów na przyszłość.

Impreza ta jest skierowana zarówno do profesjonalistów jak i do osób, które niedawno zainteresowały się GNU/Linuksem czy Wolnym Oprogramowaniem. Dzięki zróżnicowanej agendzie, konferencja daje możliwość ugruntowania lub poszerzenia swojej wiedzy w prezentowanych obszarach.
Jesień ma charakter niekomercyjnego spotkania sympatyków PLUG. Począwszy od tego roku, jest jedynym spotkaniem PLUG poświęconym tematom okołolinuksowym – pozostałe imprezy dotyczą programowania w różnych środowiskach.

Dla osób, które z różnych przyczyn potrzebują faktury, odbywa się – już zupełnie komercyjnie – spotkanie o tej samej nazwie, w tym samym miejscu i czasie, ale organizowane i fakturowane przez firmę obsługującą klientów biznesowych.

czas i miejsce

Jesień odbędzie się w dniach od 12 do 14 października 2012 r. w Hotelu „Przedwiośnie” w Mąchocicach Kapitulnych koło Kielc. Więcej na jego temat można znaleźć na stronie hotel.

ceny

Jak to zwykle bywa na spotkaniach organizowanych przez PLUG, w miarę upływu czasu maleją zniżki z tytułu wczesnej rejestracji. Maksymalne zniżki pozwalają w tym roku na uczestnictwo w pełnym wymiarze czasowym już od 230 zł (w przypadku członków stowarzyszenia w uregulowanymi składkami). W wyjątkowych sytuacjach (czego oczywiście nie polecamy) istnieje możliwość uczestnictwa w imprezie w skróconym czasie, od soboty, i w związku z tym prawo do niższej ceny.
Kalkulator cenowy na 2012 udostępnimy tuż przed rozpoczęciem rejestracji.

Więcej informacji znajdziecie na:

http://www.jesien.org/

Lista szkół

Wydziały Informatyki

Oceny Państwowej Komisji Akredytacyjnej