IV edycja „Od studenta do specjalisty Business Intelligence 2012”

Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki
ul. Lewartowskiego 17, 00-169 Warszawa
czwartek, 13 grudnia 2012

 

Zapraszamy na IV edycję konferencji „Od studenta do specjalisty Business Intelligence”, która odbędzie się 13 grudnia br. w Warszawskiej Wyższej Szkole Informatyki.

Konferencja skierowana jest do studentów i absolwentów kierunków informatycznych, którzy chcieliby związać swoją karierę zawodową z analityką biznesową.

Jak co roku prelegentami konferencji będą wybitni specjaliści BI wyróżnieni tytułami „Most Valuable Person SQL Server” firmy Microsoft m.in. Grzegorz Stolecki, Marcin Szeliga i Paweł Potasiński, którzy przekażą Państwu praktyczną wiedzę dotyczącą najnowszych trendów i narzędzi Business Intelligence. Swoje wystąpienie ma konferencji zapowiedział również Dyrektor ds. Business Intelligence firmy SAP Polska, Pan Bernard Knapik, który zaprezentuje uczestnikom możliwości platformy SAP BusinessObjects.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową agenda konferencji dostępną pod adresem: http://www.konferencjaBI.wwsi.edu.pl

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone się o dokonanie rejestracji zgodnie z informacją dostępna na stronie internetowej. W przypadku przekroczenia limitu uczestników, o możliwości udziału w konferencji decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Lista szkół

Wydziały Informatyki

Oceny Państwowej Komisji Akredytacyjnej